Гороскоп сумісності: чотири пари знаків Зодіаку, які не зможуть ужитися разом

Не всі знаки Зодіаку здатні ужитися між собою, незважаючи на те, у кожного є свої сильні сторони. Є пари знаків, які швидше зненавидять один одного, ніж полюблять, і якщо між ними зав'язуються стосунки, то в більшості випадків вони приречені на провал. Хто саме не уживається між собою за будь-яких обставин, розповість наш гороскоп.

Гороскоп сумісності: чотири пари знаків Зодіаку, які не зможуть ужитися разом - today.ua

Овен і Козеріг

Козероги люблять конкурувати, так само як і Овни. Овен - це вогняний знак, який знесе все на своєму шляху, в тому числі і Козерога. Побудувати особисті відносини для цих двох знаків Зодіаку буде справжніми тортурами.

Телець і Лев

У пари Телець і Лев можуть виникнути розбіжності через гордість Лева і впертість Тельця. Якщо раптом виникне сварка, кожен з представників цих двох знаків Зодіаку захоче залишити за собою останнє слово. Між Тельцями і Левами в побуті розпалюються справжні італійські пристрасті, і прийти до спільного компромісу їм обом вкрай складно. Гороскоп сумісності: чотири пари знаків Зодіаку, які не зможуть ужитися разом

Скорпіон і Стрілець

Представники цих знаків Зодіаку досить егоїстичні. Через це вони часто сваряться і борються за лідерство. Бути разом цим людям вкрай складно, якщо йдеться і особисті відносини.

Близнюки і Риби

Якщо Близнюк не отримує бажаного, то Риби точно не допоможуть їм в цьому питанні. Обидва знаки Зодіаку думають в першу чергу про себе, а не про один одного. Між ними можливі дружні стосунки, але не любовні. Перешкод на шляху до щасливого життя у Близнюків і Риб буде предостатньо.

Раніше повідомлялося, під якими знаками Зодіаку народжуються найтурботливіші татусі.

ДЖЕРЕЛОunian.net