“Холостячка“ Ксенія Мішина показала весільну обручку з діамантом

"Холостячка" Ксенія Мішина зустріла Новий рік в Буковелі разом зі своїм коханим Олександром Еллертом. Це перша спільна поїздка закоханої пари в реальному житті, а не на шоу. Незабаром Мішина і Еллерт збираються офіційно оформити свої стосунки.

“Холостячка“ Ксенія Мішина показала весільну обручку з діамантом - today.ua

За історію проектів "Холостяк" і "Холостячка" в усьому світі одружилися всього три пари, серед яких українці - Микита Добринін і Дарина Квіткова. Олександр і Ксенія повинні стати четвертою парою.

"Та пропозиція, яка я робив в фіналі, була серйозною, обдуманою і справжньою", - сказав після проекту Олександр Еллерт.

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт мають унікальні алмази з крові для весільних обручок. Так, пара стала амбассадором бренду біоалмазів, і скориставшись нагодою, зробила собі унікальний подарунок.

"Ми здали кров, змішали все це вже на виробництві. Ти капаєш кров в ємність, за рахунок тиску там відбуваються якісь процеси", - розповіла "Холостячка" в програмі "Світське життя".

“Холостячка“ Ксенія Мішина показала весільну обручку з діамантом За словами Ксенії Мішиної, вона не любить великі прикраси, і це найбільший камінь, який вона на себе одягала коли-небудь.

Як відомо, після завершення зйомок проекту "Холостячка" Мішина і Еллерт всіляко приховували свої відносини в реальному житті. Незважаючи на те, що пара вже жила разом, за умовами контракту, телеглядачі не повинні були про це дізнатися.

Раніше "Холостячка" Ксенія Мішина розповіла, якою буде її весілля з переможцем шоу. Закохані вже обговорюють святкування, але з датою поки не визначилися.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua