“Холостячка“ Ксенія Мішина зізналася, чим їй найбільше запам'ятався відпочинок у Домінікані

"Холостячка" Ксенія Мішина продовжує радувати фанатів фотографіями і відео з сонячної Домінікани, куди вона вирушила у відпустку разом зі своїм коханим чоловіком Олександром Еллертом та їхніми дітьми від попередніх стосунків. На одному з останніх фото в Instagram актриса позує в сірому бікіні верхи на пальмі і в підписі до знімка розмірковує про життя. Мабуть, відпочинок підходить до завершення, раз на Ксенію нахлинула ностальгія про відпустку, яка ще не завершилася.

“Холостячка“ Ксенія Мішина зізналася, чим їй найбільше запам'ятався відпочинок у Домінікані - today.ua

"Кожну секунду тут, в цьому райському місці я відчуваю, як розм'якшуюся і наповнююся силою. Відчуваю, що знову готова створювати і рухатися вперед, але вже після відпустки. А зараз тільки я, пальми, бірюзова гладь води, найулюбленіші люди поруч і щира подяку за турботу і прекрасну подорож ", - написала Ксенія Мішина.

"Холостячка" зізналася шанувальникам, що любить працювати, досягати своїх цілей і отримує від цього неймовірне задоволення, але ще більше вона любить якісно відпочивати. Ксенія вважає, що дуже важливо поповнювати ресурси, особливо дівчатам. І найякісніше це можна зробити саме у відпустці.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ксенія Мішина (@ misha.k.ua)

"Який же це кайф прокидатися не по будильнику, а тому, що терміново захотілося фруктів, йти просто світ за очі, зупинятися у кожного красивого кущика і просто спостерігати! Просто насолоджуватися кожною секундою. Вдихати незвичні запахи квітучих рослин", - зізналася Ксенія Мішина.

Раніше "Холостячка" Ксенія Мішина похвалилася знімком, який зробив її майбутній чоловік Олександр Еллерт.