“Холостячка“ Ксенія Мішина зізналася, що для неї означає сексуальність

Головна героїня проекту "Холостячка" Ксенія Мішина у своїй останній публікації в Instagram поділилася з підписниками власними думками про сексуальність. Дівчина розповіла, якими рисами, на її думку, повинна володіти сексуальна людина, і як змінилося її власне уявлення про сексуальність з роками.

“Холостячка“ Ксенія Мішина зізналася, що для неї означає сексуальність - today.ua

"Раніше я міркувала так: ось конкретна людина, вона сексуальна. Тобто, це було набором якихось якостей і зовнішніх ознак, за якими цю сексуальність я визначала. Сьогодні для мене відкрилася інша глибина цього поняття. Сексуальність - це наче і є саме наше життя. Сексуальність сьогодні зчитується мною по тому, наскільки людина вільно виражається, впевнена в собі, самодостатня, навіть розслаблена", - розмірковує Мішина.

Дівчина порівнює сексуальну людину з енергетичним магнітом, який притягує до себе і дає відчуття наснаги, як ніби "розсуває кордони свідомості". Сексуальність, на думку Мішиної, це не стільки про збудження і спокусу, а скоріше про життєву енергію і любов.

"Адже, коли людина сексуально розкута, то вона відкрита до життя, до задоволення, насолоди. І ця сфера, як і будь-яка інша, може розвиватися в житті кожного, незалежно ні від чого", - додає героїня "Холостячки".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ксенія Мішина (@ misha.k.ua)

Нагадаємо, на проекті "Холостячка" залишилося всього троє претендентів на руку і серце Ксенії Мішиної. Дізнайтеся,з ким головна героїня попрощалася в сьомому випуску телешоу.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua