“Холостячка“ Ксенія Мішина зізналася, заради чого готова повернутися до Києва з казкової відпустки

"Холостячка" Ксенія Мішина продовжує насолоджуватися відпочинком в казковій Домінікані, але її нещодавнє зізнання говорить про те, що актриса вже не проти повернутися до рідного Києва. Мішина опублікувала на своїй сторінці в Instagram спільне фото зі своєю близькою подругою, привітавши її з днем народження, і зазначивши, що дуже б хотіла опинитися у святковий день з нею поруч.

“Холостячка“ Ксенія Мішина зізналася, заради чого готова повернутися до Києва з казкової відпустки - today.ua

"Навіть незважаючи на те, що ти в тисячах км від мене по факту, енергетично і подумки ти поруч, на цьому пляжі, пісочку, серед пальм, обговорюєш зі мною фантастику нашого світу і буття ... Єдиний момент чому я зараз хочу опинитися в Києві - це твій День народження ", - написала Мішина.

“Холостячка“ Ксенія Мішина зізналася, заради чого готова повернутися до Києва з казкової відпустки Ксенія Мішина опублікувала фото, оброблене в Photoshop, на якому вона відпочиває на пляжі о. Саона з подругою Лерою Ольхівською. У своєму привітанні Ксенія написала, що знайома з Лерою вже багато років, і хоче, щоб вона і далі залишалася в її житті.

"Багато років тому нашу зустріч створив Бог і побажав нам чарівного шляху, споглядання і єдності цілей та ідей! Будь завжди в моєму житті - бажаю це собі в твій день! І це не егоїзм - це любов! Люблю тебе, ціную і захоплююся твоїм світом , знаннями, твоєю  душею! Дякую тобі за тебе! З днем народження моя люба ", - побажала "Холостячка" Мішина своїй подрузі.

Раніше повідомлялося, що Ксенія Мішина та Ірина Федишин, які відпочивають в Домінікані в одному готелі, похвалилися спільним фото в океані.