Ідеальна зачіска для спекотної погоди на довге і середнє волосся

У літню спеку володарки довгого і середнього волосся шукають ідеальну зачіску, в якій волосся будуть максимально зібрані. Важливо, щоб зачіска не займала багато часу і весь день трималася на голові. Ідеальний варіант в такому випадку - високий гладкий пучок з прямим проділом.

Ідеальна зачіска для спекотної погоди на довге і середнє волосся - today.ua

Ця зачіска буде доречна навіть на другий і третій день після миття голови, тому що не вимагає прикореневого об'єму. Пучок підходить жінкам будь-якого віку та поєднується з будь-яким стилем.Ідеальна зачіска для спекотної погоди на довге і середнє волосся Щоб самостійно зробити пучок в домашніх умовах, для початку розчешіть волосся, розділіть тонким гребінцем проділ по центру, нахиліть голову вниз і зберіть волосся в хвіст. Потім загорніть пучок і зафіксуйте його невидимою гумкою, а після чого додатково закріпіть кінці шпильками, щоб волосся не розпадалося. Залишилося пригладити неслухняні волоски і виступаючі пасма тонким гребенем, попередньо нанісши на нього трохи лаку для волосся. Лак можна і не наносити, якщо ваше волосся і так ідеально рівне.

Цікавим акцентом в літньому пучку стане хустка. Не бійтеся використовувати аксесуари, адже вони ще більше доповнять ваш образ, надавши йому родзинки. Найкраще обирати відтінок хустки в колір вбрання. Пучок з хусткою може бути як низьким, так і середньої посадки. Така зачіска підкреслить тонку шию, додасть обличчю стрункості, і найголовніше, зробити такий пучок можна за кілька хвилин. У спеку це ідеальний варіант, коли все волосся можна буде зібрати і заколоти, при цьому виглядати доглянуто. Ідеальна зачіска для спекотної погоди на довге і середнє волосся Раніше повідомлялося про переваги популярної нині стрижки лонг-боб, яка підійде власницям будь-якого типу волосся і обличчя.

ДЖЕРЕЛОcosmo.com.ua