Ідеальна зачіска на тонке волосся, яка додає об'єму і жіночності

Багатошарові стрижки надають волоссю об'єму, тому їх найчастіше обирають жінки з тонкими локонами. Незалежно від довжини, виглядають такі зачіски завжди свіжо і актуально, адже їх власниця стає максимально жіночною. Багатошарові стрижки підходять для будь-якої форми обличчя, і це одна з головних їх переваг.

Ідеальна зачіска на тонке волосся, яка додає об'єму і жіночності - today.ua

Стрижки для створення об'єму короткому волоссю

Ідеальна зачіска на тонке волосся, яка додає об'єму і жіночності Короткий боб - найпопулярніша зачіска для створення об'єму. Її обирають як дівчата з прямим, так і кучерявим волоссям. Для створення об'єму тонкому волоссю їх кінчики потрібно злегка проградуювати. Особливого укладання боб не потребує. Вимивши голову і висушивши її феном, форма зачіски повинна стати такою ж, яку вам зробив перукар в салоні.

Стрижки для створення об'єму довгому волоссю

Ідеальна зачіска на тонке волосся, яка додає об'єму і жіночності Власниці довгого тонкого волосся найчастіше віддають перевагу каскаду або драбинці. Ці дві багатошарові стрижки створюють хороший об'єм волоссю, поєднуючись з різними чубчиками і формою обличчя. Якщо драбинка має ступінчасту структуру по контуру волосся - від маківки до кінчиків, то каскад відрізняється багатошаровістю. Драбинку нeвoзмoжнo cтворити нa кopoткому вoлocсі, тaк як перші сходинки зачіски, як пpaвилo, починаються очей. І звичайно ж для кучерявого волосся підійде лише каскад.

Багатошарова стрижка зазвичай не вимагає укладання і чудово виглядає, якщо ви просто дасте волоссю висохнути на повітрі і злегка укладете його руками.

Раніше повідомлялося, які стильні укладки можна зробити для школярки на 1 вересня своїми руками.

ДЖЕРЕЛОohfashion.ru