Ігор Кондратюк зізнався, як ставляться до прийдешнього звільнення його родичі із Херсона

Успішний український продюсер Ігор Кондратюк родом із Херсонської області, яка з 1 березня перебуває під окупацією рашистів. Українська армія активно наближається до деокупації регіону, звільняючи село за селом. Суддя шоу "Україна має талант" розповів, як до визволення ставляться його близькі.

Ігор Кондратюк зізнався, як ставляться до прийдешнього звільнення його родичі із Херсона - today.ua

З Херсонської області вдалося виїхати найближчим родичам Ігоря Кондратюка, але в регіоні все ще багато його рідні. За словами артиста, вони з нетерпінням чекають на прихід української армії.

"Страждають, чекають. Найближчі мої родичі поїхали, але там ще чимало рідних. Вони буквально щодня сподіваються, що почнеться контрнаступ, і Херсон звільнять, рідня живе на лівобережній частині. Північ міста, де я народився, звільнили, там є кілька звільнених сіл. Знаєте, воно болить, ти періодично думаєш: “Ну, як так?” – зазначив Ігор Кондратюк.

Останнім часом виїхати з області практично неможливо. На блокпостах стояли кілометрові черги, були випадки розстрілу мирних жителів, які намагалися залишити місто.

Ігор Кондратюк зізнався, як ставляться до прийдешнього звільнення його родичі із Херсона

За словами продюсера, Херсонська область – проукраїнський регіон, що доводить народний супротив, який показали та продовжують показувати херсонці з перших днів окупації. Колаборантів у місті дуже мало. Ігор Кондратюк вірить, що зовсім скоро ми зможемо повернутися у вільну Україну.

Нагадаємо, Андрій Бідняков розповів, як його близькі втекли з Маріуполя – роздягали до трусів.