Ірина Федишин випадково зустріла Ксенію Мішину на відпочинку в Домінікані: “Ближче познайомилися сім'ями“

Ірина Федишин, яка зараз відпочиває в Домінікані, випадково зустріла в своєму готелі "Холостячку" Ксенію Мішину, яка також вже не перший день відпочиває тут разом зі своїм сином і майбутнім чоловіком. Артистки зробили спільну фотографію в готелі і поділилися світлиною c шанувальниками в Instagram.

Ірина Федишин випадково зустріла Ксенію Мішину на відпочинку в Домінікані: “Ближче познайомилися сім'ями“ - today.ua

Федишин повідомила, що багато фоловерів цікавилися у неї, чи не зустрічала вона Ксенію Мішину, і ось зірки зустрілися.

"Так, зустрілися, друзі! І я сама була здивована, коли побачила Ксенію в нашому готелі. Буває ж таке?! Заїхали в один готель, ще й поруч поселилися. Це була приємна зустріч. Ми ближче познайомилися сім'ями", - написала у своїй соцмережі Ірина Федишин.

Спочатку співачки сфотографувалися вдвох, а потім зробили ще одну спільну фотографію, де вони зображені зі своїми чоловіками і дітьми. Ксенія Мішина відпочиває зі своїм сином Платоном, майбутнім чоловіком Олександром Еллертом та його дочкою від попереднього шлюбу Елею. Ірина Федишин також вирушила у відпустку з чоловіком-продюсером Віталієм і їх двома синами - Юрою і Олегом. Ірина Федишин випадково зустріла Ксенію Мішину на відпочинку в Домінікані: “Ближче познайомилися сім'ями“ Шанувальники Ірини Федишин залишили багато захоплених коментарів під їхнім спільним фото з Ксенією Мішиною.

"Такі гарні всі!", "Молодці, що зустрілися", "Вау, круто! Гарного вам відпочинку!", "Так ще скоро Ткач десь буде", "Ви класні! Обожнюю Ксенію і Вас", - написали фоловери.

Раніше повідомлялося, що Ксенія Мішина зізналася, чим їй найбільше запам'ятався відпочинок в Домінікані.