Каре на коротке волосся - універсальна модна зачіска на осінь 2021

Після спекотного літа багато жінок традиційно підстригають посічені кінчики і оновлюють стрижку на осінь. Якщо вам хочеться кардинальних змін, але при цьому є страх, що нова зачіска не підійде вам, тоді спробуйте зупинитися на каре. Це універсальна стрижка для всіх власниць короткого волосся, або тих, кому набридли довгі локони.

Каре на коротке волосся - універсальна модна зачіска на осінь 2021 - today.ua

Стрижка каре має кілька варіантів. Вибір зачіски залежить від форми вашого обличчя, типу волосся і особливостей фігури. Каре з чубчиком допоможе скорегувати видовжене обличчя, а у випадку овального або круглого обличчя краще зупинитися на стрижці без чубчика.

Тонкому волоссю коротке каре додасть об'єму, а для пишного від природи волосся знадобиться філіровка на маківці. Каре найчастіше роблять на гладкому прямому волоссі, але власницям хвилястого волосся ця стрижка також дуже пасує, і таку зачіску не потрібно буде укладати. Каре на коротке волосся - універсальна модна зачіска на осінь 2021 Струнким жінкам підійде коротке каре "під хлопчика", що відкриває шию і тонкі риси обличчя, тоді як більш повним жінкам варто обрати подовжений варіант з косим чубчиком. Чубчик також допоможе приховати зморшки на лобі і зробити акцент на очах.

Градуйоване каре - найбільш зручне в укладанні, а точніше, воно його практично не потребує. Така зачіска виглядає свіжо і стильно, до того ж додає волоссю об'єм. Каре на коротке волосся - універсальна модна зачіска на осінь 2021 Каре в стилістиці гранж вносить художній безлад в класичний образ. Ця зачіска не потребує щоденного укладання, тому на осінь-зиму це ідеальний варіант зачіски.

Раніше повідомлялося про ще одну трендову зачіску на осінь - підкручений боб, що родом з 90-х.

ДЖЕРЕЛОmixnews.lv