Каре з хвилями – найстильніше укладання весни 2022 для короткого волосся

Якщо ви хочете змінити свій стиль, тоді слід знати, які зачіски і укладання будуть модними в новому сезоні. Власниці каре можуть не шукати заміну своєї стрижки, адже їхня зачіска стане хітом весни.

Каре з хвилями – найстильніше укладання весни 2022 для короткого волосся - today.ua

Каре з хвилями - чудовий варіант для побачення, або повсякденного образу. Виглядає така зачіска романтично і невимушено, а на її виконання у вас не піде багато часу.

Щоб зробити легкі хвилі на каре, достатньо нанести мус для укладання, потім просушити волосся феном і злегка надати волоссю форму руками. Для каре з ефектом легкої хвилі можна використовувати праску. Щоб пощадити волосся, використовуйте якісний термозахист. В кінці зафіксуй укладання лаком і можна сміливо виходити з дому. Каре з хвилями – найстильніше укладання весни 2022 для короткого волосся Для доповнення зображення можна використовувати аксесуари. Шпильки допоможуть прибрати волосся з боків, а також додадуть укладання родзинку.

Пробір укладання каре може бути як рівний, так і бічний. Можна зробити хвилі з одного боку голови, а з іншого - залишити волосся недоторканим. Каре з хвилями – найстильніше укладання весни 2022 для короткого волоссяКожен з варіантів каре дозволяє зробити хвилясте укладання, яке буде візуально витягати обличчя і робити його стрункішим.

Раніше повідомлялося про найефектнішу стрижку весни 2022, яка не вимагає укладання.

ДЖЕРЕЛОellegirl.ru