Кава з молоком: чи можна пити напій при схудненні

Кава з молоком - це класичний напій, який багато хто звик пити не тільки вранці, але і протягом дня. Молоко може бути як коров'ячим, так і кокосовим, мигдальним, або вівсяним. Однак, багатьох цікавить питання, чи можна пити каву з молоком при схудненні, або краще віддавати перевагу напою без добавок.

Кава з молоком: чи можна пити напій при схудненні - today.ua

Медики не забороняють пити каву з молоком навіть тим, хто худне, але потрібно знати міру, так як молоко досить калорійний продукт. В одній порції чорної кави (близько 450 мл) міститься приблизно 10-15 калорій. У латте і капучіно того ж обсягу без підсолоджувачів міститься 180 калорій. Кава з молоком: чи можна пити напій при схудненні А ось кава з вершками буде ще більш калорійною, тому під час дієти від неї краще відмовитися. У 450 мл кави мокко (з вершками) буде міститися від 300 до 450 калорій. Таким чином, кава з молоком може замінити собою цілий прийом їжі. Але цього краще не робити. Пийте чисту чорну каву без цукру, в якій буде не більше 30 калорій, і не забувайте регулярно харчуватися.

А ось кавою на голодний шлунок, що з молоком, що без, краще не зловживати. Якщо вам захотілося улюбленого капучіно або латте, головне не пийте його на ніч. Ідеальний час - між 14:00 і 16:00.

Раніше повідомлялося, що кава лікує хворе серце, і до якого висновку прийшли японські вчені.

ДЖЕРЕЛОelle.ua