Коли закінчиться війна в Україні: відомий астролог дав прогноз

Повномасштабна війна Росії з Україною може затягнутися. Популярний астролог Дмитро Уранус поділився своїм баченням ситуації.

Коли закінчиться війна в Україні: відомий астролог дав прогноз - today.ua

Українці з нетерпінням чекають на завершення військових дій, які щодня руйнують нашу країну. Люди втомилися від щоденної тривоги за здоров'я та життя своїх близьких. Багатьом цікаві думки екстрасенсів і астрологів з цього приводу. Уранус зізнався, що поки що не може втішити громадян. Фахівець склав гороскоп війни для України на травень 2022 року. Він уточнив, що цього місяця очікується ракетний удар по складній траєкторії.

"З 30 квітня до 30 травня є безпосередня загроза для влади та президента України. Загроза з повітря, від ракетного удару, несподівана. Швидше за все, цілеспрямовано цілитиметься в центр Києва. Слід посилити ППО", - зазначив він.

Коли закінчиться війна в Україні: відомий астролог дав прогноз

Дмитро повідомив, що лінія Марса, що вказує на руйнівну енергію, у червні-липні торкається обох ворогуючих країн. Одна з шанувальниць Дмитра поцікавилася, коли зірки негативно вплинуть на Росію. Астролог наголосив, що у найближчому майбутньому закінчення війни він не бачить.

"Війна тільки розгорається. Все попереду. Поки Путін живий – війна не закінчиться. А у Путіна попереду два критичні роки. Тож війна від 1 до 2 років, з перервами", - пояснив він.

Коли закінчиться війна в Україні: відомий астролог дав прогноз

Раніше відомий звездочет назвала переломну дату у травні, коли життя українців зміниться на краще.