Колишній наречений Дженніфер Лопес закрутив роман з молодою блондинкою

Колишній наречений Дженніфер Лопес недовго сумував після розставання з артисткою і знайшов розраду в обіймах 35-річної блондинки Мелані Колінз, яка працює спортивним репортером. Пара разом проводить час і вже неодноразово була помічена папараці.

Колишній наречений Дженніфер Лопес закрутив роман з молодою блондинкою - today.ua

Нещодавно Алекса і Мелані засікли об'єктиви під час побачення на Ібіці. Екс-бойфренд Джей Ло виглядає щасливим з новою пасією, яка на 17 років молодше його попередньої коханої.Колишній наречений Дженніфер Лопес закрутив роман з молодою блондинкою На фото пара одягнена в чорні спортивні костюми. Мелані сховала своє біле волосся під кепку, а очі прикрила темними окулярами. На ній одягнений чорний спортивний топ і чорні лосини. З аксесуарів на руці у жінки видніється золотий браслет. В руках у неї пляшка з водою і мобільний телефон. Алекс Родрігес йде поруч зі своєю обраницею. На обличчі у нього сонцезахисні окуляри. Алекс не тримає свою нову дівчину за руку, що також помітно. Колишній наречений Дженніфер Лопес закрутив роман з молодою блондинкою Сам Алекс Родрігес свої нові відносини не коментує. Ще не відомо, чи це коротка  інтрижка, чи серйозний роман. ЗМІ вже приписують відомому бейсболістові весілля з блондинкою-репортером, але про це говорити ще рано. Відомо, що вони давно дружать, тому не виключено, що й зараз Родрігес досі холостякує.

Поки Дженніфер Лопес разом з Беном Аффлеком продовжують святкувати її 52-річчя в Монако, Алекс Родрігес з друзями і Мелані Колінз відзначає свій 46-й день народження на Ібіці.

Раніше повідомлялося, що Дженніфер Лопес в трендовом купальнику засвітилася на розкішній яхті з Беном Аффлеком.

ДЖЕРЕЛОunian.net