Колишня наречена Кличко вразила зміною образу на Таїті

Американська актриса Хайден Панеттьєрі похвалилася перед своїми підписниками в Instagram чудовим відпочинком на екзотичному курорті Таїті. 32-річна зірка довгий час не ділилася фотографіями в соцмережах, але у відпустці стрічка Панеттьєрі практично щодня поповнювалася новими кадрами. Колишня наречена Володимира Кличка змінила імідж, схудла та погарнішала. Можливо, жінка закохана, адже ніщо так не прикрашає прекрасну половину людства, як кохання.

Колишня наречена Кличко вразила зміною образу на Таїті - today.ua

Панеттьєрі опублікувала фото із салону літака, де вона позує з розпущеним волоссям поряд зі своїми друзями. У акторки на фото кокетливий чубчик, вона життєрадісно посміхається і виглядає добре відпочившою. Очевидно, фото зроблено на зворотній дорозі з Таїті додому. Колишня наречена Кличко вразила зміною образу на Таїті Раніше Хайден Панеттьєрі опублікувала фото на борту яхти. На знімку вона одягнена у яскраву кофту для плавання з довгими рукавами та великі окуляри. Волосся американської актриси прибрано в пучок, а обличчя без макіяжу яскраво підсвічується. В очі впадає худе обличчя та тонкі руки актриси, на що звернули увагу шанувальники.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Hayden Panettiere (@haydenpanettiere)

Стосунки між Володимиром Кличком та Хайденом Панеттьєрі остаточно перервалися у 2018 році. 2014 року у пари народилася донька Кайя-Євдокія, яка переважно живе у Києві з батьком. Після розриву відносин з українським боксером у Хайден були романи з чоловіками, але до заміжжя справа поки не дійшла. Колишня наречена Кличко вразила зміною образу на Таїті Раніше повідомлялося, що колишня наречена Кличко зробила нову стильну зачіску та помітно помолодшала.