Кому небезпечно їсти квашену капусту: основні причини відмовитися від вживання продукту

Автор: Лобанова Єлизавета

У квашеній капусті міститься багато мінералів та вітамінів. Однак для деяких людей цей продукт може бути небезпечним, незважаючи на всю корисність. Під час бродіння в капусті утворюється багато шкідливих сполук, які можуть завдати шкоди здоров'ю.

Кому небезпечно їсти квашену капусту: основні причини відмовитися від вживання продукту - today.ua

Перше - це сіль, яка може спричинити набряклість і спровокувати підвищення тиску. Велика кількість з'їденої квашеної капусти швидко виведе йод із організму, що згубно для людей із проблемами щитовидної залози.

Квашена капуста шкідлива і при деяких захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Продукт може спричинити біль у шлунку та довести до гострого стану. Особливо небезпечна капуста, яка тільки почала бродити. Через 2-3 дні в ній розмножуються бактерії і вони можуть сильно вплинути на здоров'я щитовидки та шлунка.

Не варто вживати капусту, у якої закінчився термін придатності або зовнішній вигляд та смак якої здаються вам підозрілими. Такою капустою можна легко отруїтися та потрапити до лікарні. Кому небезпечно їсти квашену капусту: основні причини відмовитися від вживання продукту Бактерії та клітковина в квашеній капусті можуть спровокувати утворення газів та здуття. Після 18:00 про цей продукт у раціоні можете забути. Якщо і хочете з'їсти трохи квашеної капусти, то краще побалувати себе в обідню пору.

Популярні зараз

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Квашену капусту медики не рекомендують їсти людям із синдромом подразненого кишечника, виразковим колітом, нирковою недостатністю, матерям, що годують, людям з гіпертонією, схильним до набряків і із захворюваннями щитовидної залози.

Раніше повідомлялося, скільки солі потрібно додавати в квашену капусту, щоб вона довго зберігалася і не гірчила.