Кошеня з вулиці виявилося породистим вихованцем: історія порятунку кинутої тварини

Люди іноді кидають своїх домашніх вихованців, але знаходяться ті, хто їх рятує. Жінка дала притулок з вулиці маленькому кошеняті і навіть не думала, що він виявиться породистим котом. Вона зробила все, щоб тварина вижила, а коли кіт виріс, то від нього не можна було відвести очей.

Кошеня з вулиці виявилося породистим вихованцем: історія порятунку кинутої тварини - today.ua

Під час обіду жінка почула жалібне нявчання. Спочатку вона подумала, що це дме вітер, але прислухавшись, зрозуміла, що це писк кошеня.

Жінка пішла на звук і побачила маленьку тварину, якій було максимум кілька днів, а можливо і менше. У малюка ще були закриті очі, і він тремтів і тихенько пищав від холоду. Жінка не змогла залишити тварину в біді, вона загорнула кошеня в куртку і віднесла додому.

Вдома кошеня нагодували, виділили своє місце і тварина солодко заснула. Кілька тижнів жінка ретельно за ним доглядала, водила до ветеринара, і кіт змужнів. Хутро у кота стало пухнастим і яскраво-рудим, лапи та голова збільшилися у розмірах. Кошеня перетворювався на справжнього дорослого кота. Кошеня з вулиці виявилося породистим вихованцем: історія порятунку кинутої тварини Під час чергового походу до ветеринара жінка дізналася, що врятована нею тварина породи мейн-кун. Господиня вихованця була щаслива, що виростила здорового кота, і остаточно вирішила, що він буде жити з нею.

Раніше повідомлялося, чому домашні коти можуть бути небезпечні для людини.

ДЖЕРЕЛОmoscow.sm-news.ru