Найкращий дизайн манікюру на березень: які ідеї будуть актуальні цієї весни

Манікюр навесні 2021 повинен бути яскравим і незабутнім. Саме час порадувати себе соковитими відтінками лаку і оригінальним нейл-артом. Залиште в минулому темний однотонний манікюр, і напередодні головного свята весни 8 березня підберіть один із запропонованим нами варіантів манікюру.

Найкращий дизайн манікюру на березень: які ідеї будуть актуальні цієї весни - today.ua

Манікюр з глітером

Найкращий дизайн манікюру на березень: які ідеї будуть актуальні цієї весни Мерехтливий манікюр популярний не тільки під час новорічних свят, а й з настанням весни. Нігті з глітером або блискітками виглядають урочисто і яскраво, і якщо вибрати один з квіткових або ягідних відтінків лаку, тоді ваш манікюр буде блищати на сонці і переливатися. У березні обирайте такі відтінки лаку як маджента, фуксія, малиновий, амарантовий та інші. Ці яскраві і виразні кольори чудово поєднуються зі срібними кульками, золотим декором, втиркою, меланжем та іншим декором.

Манікюр з природним орнаментом

Найкращий дизайн манікюру на березень: які ідеї будуть актуальні цієї весни Навесні особливої популярності набувають флористичні мотиви. Квіти, бутони і листя на нігтях виглядають дуже ніжно і оригінально. Ви можете попросити майстра манікюру намалювати на одному або декількох нігтиках гілочки сакури, пелюстки троянд або витончені конвалії. Обирайте для квіткового принта світлий нюдовий фон і не бійтеся робити різнокольоровий дизайн. Контрастність у весняному манікюрі 2021 вітається.

Абстрактний манікюр

Найкращий дизайн манікюру на березень: які ідеї будуть актуальні цієї весни Будь-абстрактний малюнок зробить ваш манікюр незвичайним, адже двох однакових абстракцій не буває. Поєднуйте між собою геометрію, штрихи, мазки, бризки і точки, щоб манікюр не вийшов нудним. Відтінки лаку можете підбирати найнесподіваніші.

Раніше були представлені кілька ідей манікюру на 8 березня, які ще не встигли приїстися представницям прекрасної статі.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua