Ксенія Мішина зізналася, що хоче відновити стосунки з Олександром Еллертом

Ксенія Мішина на пост-шоу "Холостячка 2" розповіла, які в неї насправді стосунки з Олександром Еллертом. Шанувальники пари вже змирилися з тим, що Ксенія і Олександр розлучилися, проте, не все так однозначно.

Ксенія Мішина зізналася, що хоче відновити стосунки з Олександром Еллертом - today.ua

Виявилося, що закоханих наздогнала криза відносин, але вони працюють над цим і намагаються врятувати свої стосунки.

"Зараз у нас складний період. Я вважаю, це нормально, це відбувається в кожній парі. Криза - це шанс на розвиток. Звичайно, ми спілкуємося, пробуємо відновити наші відносини. Що буде далі - я поки не знаю", - зізналася екс- холостячка Ксенія Мішина.

Ксенія Мішина зізналася, що хоче відновити стосунки з Олександром Еллертом Ще кілька тижнів тому Олександр Еллерт розповів в інтерв'ю Славі Дьоміну, що спілкується з Мішиною тільки в соціальних мережах, він лайкає її фотки, а також надсилає квіти. Крім цього вони нібито не спілкуються в реальному житті.

Ксенія Мішина чітко дала зрозуміти, що її роман з автором "Кварталу 95" не припинився. Швидше за все у Мішиної є свій власний сценарій подальшого розвитку відносин з Еллертом, а зараз вона, як справжня актриса, витримує паузу.

Робочий графік у Ксенії Мішиної досить насичений. Актриса нещодавно приступила до зйомок фільму "Сім бажань", де зіграє разом з Артуром Логаєм, відомим по реаліті-шоу "Київ вдень і вночі".

Нагадаємо, ведучий шоу "Холостячка 2 "Григорій Решетник розповів, чим відрізняється Злата Огневич від Ксенії Мішиної.