Леся Нікітюк розповіла, як в голодному дитинстві продавала на базарі крадені яблука

Телеведуча Леся Нікітюк в інтерв'ю Дмитру Гордону згадала моменти зі свого дитинства в рідному Хмельницькому, про які мовчала раніше. Сім'я Нікітюк не жила бідно, так як мала власне господарство, але й делікатесів в холодильнику, згадує Леся, у них ніколи не було. Коли закінчувалися гроші, вони з мамою йшли на базар продавати домашні овочі і фрукти. Але одного разу, маленька Леся потайки взяла яблука і, поки мама була на роботі, сама пішла на базар.

Леся Нікітюк розповіла, як в голодному дитинстві продавала на базарі крадені яблука - today.ua

На той момент Нікітюк було 7 років. Поки батьки були на роботі, Леся взяла кошик з фруктами, і пішла до місцевого магазину, де стояли бабусі, продавати свій товар.

"У мене все завжди швидко розбирали. Я встигала купити вареної ковбаси, кока-коли, прийти додому, накрити стіл ... Одного разу торгівля закінчилася в той момент, коли підійшли чиїсь ноги і зверху пролунав голос:" Скільки коштують яблучка, дівчинка ? "Я піднімаю голову, стоїть моя мама, і я кажу:" Для вас, мама, безкоштовно ", - згадала Леся.

Нікітюк зізналася, що саме таке дитинство, як у неї, вселило бажання в майбутньому чогось хотіти і досягати у житті.

"Зараз важкий час для дитинства. У всіх все є, діти сидять в гаджетах, забувають навіть читати книги ...", - зазначила ведуча.

Раніше в інших інтерв'ю Леся Нікітюк розповідала, як вона разом зі своїми двоюрідними і троюрідними сестрами і братами ходила в сади, де крали яблука і груші, а потім продавали їх, або здавали на сік.

Нагадаємо, Леся Нікітюк на карантині багато часу провела в рідному місті Хмельницькому, де займалася усіма домашніми справами.