Леся Нікітюк вперше зізналася, чому насправді відмовилася від участі в шоу “Холостячка“

Леся Нікітюк - одна з найбільш завидних наречених України. Дівчина в свої 33 роки все ще не зустріла обранця свого серця і активно продовжує пошуки. Незважаючи на це, телеведуча відмовилася від участі в рейтинговому проекті "Холостячка", де у неї були шанси побудувати стосунки. Замість Нікітюк шукати свою любов на шоу погодилася співачка Злата Огневич.

Леся Нікітюк вперше зізналася, чому насправді відмовилася від участі в шоу “Холостячка“ - today.ua
В інтерв'ю Каті Осадчій для "Світського життя" Леся Нікітюк відповіла, чому не захотіла стати головною героїнею романтичного реаліті-шоу, натякнувши, що проблема у її зрості.

"Чесно, не можу сказати, що я до сих пір комплексую, але в принципі я розумію реальність, це було б як" Білосніжка і сім гномів-2 ". Можливо б і знайшла, а можливо і втратила б все, що є", - пояснила свою відмову ведуча.

Складнощі з пошуком відповідних партнерів для Нікітюк у організаторів "Холостячки" точно б були. Адже довелося б шукати успішних і гарних чоловіків зростом не нижче 190 сантиметрів. Леся не раз говорила про те, що зріст для неї має значення.

На питання про те, чи чекають батьки Лесі, коли вона нарешті вийде заміж, дівчина відповіла, що всі вже готові, але знають, що це буде не скоро.

"Всі вже готові, тільки, будь ласка, будьте готові і ви, (де ви там?) чоловік", - звернулася Леся Нікітюк до потенційного нареченого.

Раніше повідомлялося, що після пластичних операцій Леся Нікітюк стала схожа на Таїсію Повалій.