Лідія Таран посперечалася з дочкою, у кого краще манікюр: переможець отримав круасан

Телеведуча Лідія Таран виховує 13-річну дочку Василісу. Як і мама, дівчинка робить собі манікюр, і вони навіть змагаються, чиї нігті красивіше. На цей раз Таран з дочкою посперечалися на круасан. У кого краще манікюр, тому й дістанеться десерт.

Лідія Таран посперечалася з дочкою, у кого краще манікюр: переможець отримав круасан - today.ua

У своїх Instagram-Stories Лідія Таран опублікувала фото звітного круассана, а також їх з дочкою манікюр. Ведуча продемонструвала свій френч, а Василиса - чорний манікюр з малюнком на одному білому нігті.

Мама з дочкою вирішили, що більш оригінальний манікюр у Василини, тому круасан дістався саме їй. Лідія Таран посперечалася з дочкою, у кого краще манікюр: переможець отримав круасан Таран поділилася фотографією, на якій дочка з апетитом поїдає круасан на домашній кухні.

"Ще спробуй у неї щось забрати", - підписала знімок Лідія Таран, зазначивши, що "відбирати їжу у дитини - це норма".

Лідія Таран посперечалася з дочкою, у кого краще манікюр: переможець отримав круасан Лідія Таран народила дочку Василісу від екс-чоловіка Андрія Доманського, з яким вони давно в розлученні. Подружжя разом прожило п'ять років, після чого Доманський пішов з сім'ї.

Раніше повідомлялося, що телеведуча Алла Мазур під час лікування від онкології взяла участь у фотосесії в образі кінодіви.