Лідія Таран разом з донькою розпочала підготовку до Великодня

Лідія Таран разом зі своєю дочкою Василиною вже почала підготовку до Великодня, який в Україні святкуватиметься через два тижні - 2 травня. На своїй сторінці в Instagram телеведуча "1+1" показала, як вони ходять по супермаркету і обирають інгредієнти для пасок та інші святкові атрибути.

Лідія Таран разом з донькою розпочала підготовку до Великодня - today.ua

За словами ведучої, так рано розпочати підготовку до свята її спонукала мама, яка традиційно в їхній родині пече паски, і як справжня господиня, не відкладає підготовку на останній момент.

"Подзвонила мама, якій вже терміново треба формочки, борошно, дріжджі ну і все, без чого порядна господиня не може зустріти Великдень ... Довелося вивчати великодній асортимент супермаркетів. Так, ми знаємо, що ще 2 тижні до, але ми вже готові! А ви? Вже купуєте, придивляєтеся? ", - поцікавилася ведуча у підписників.

Однією з перших прокоментувала пост Лідії Таран її колега і кума Марічка Падалко: "Теж тільки що купили тренуватися пекти паски".

Решта підписників також почали ділитися подробицями підготовки до Великодня. Багато з них вже також почали купувати інгредієнти для випічки пасок. Хтось уже відсвяткував католицький Великдень у Європі, але збирається відзначати ще й православний.

"Також майже приготувалтся", "Які гарні дівчатка, також скуповуємося до свята", "Покажіть потім пасочки які спечете", "Класна та Шикарна Дівчина в червоній курточці", "Звісно краще зробити закупи заздалегідь ніж потім вістоюваті в чергах", "Так , купила вже формочки, ізюм, курагу, прикраси)) "," Дiвчата ви чудовI хазяйновіті! Хай щастить! ", - написали фоловери.

Нагадаємо, Лідія Таран вперше показала свого старшого брата Макара, який дуже рідко з'являється на публіці.