Лілія Ребрик поборола коронавірус і розповіла про своє самопочуття

Лілія Ребрик нарешті отримала негативний тест на коронавірус і повідомила про це всім своїм шанувальникам. За словами української телеведучої, хвороба стала одним із найскладніших випробувань у її житті. Позаду 18 днів самоізоляції, а попереду - зйомки і робота.

Лілія Ребрик поборола коронавірус і розповіла про своє самопочуття - today.ua

Ребрик звернулася до всіх своїх фоловерів в Instagram, розповівши їм, як вона повертається до колишнього життя. Для Лілії Ребрик було дуже важко опинитися в чотирьох стінах, вона нудьгувала по спілкуванню, і тільки близькі ставали для неї порятунком.

За словами ведучої, вона зробила певні висновки після перенесеної хвороби. Надалі зірка вирішила для себе, що буде більш уважніше прислухатися до організму і стежити за його сигналами.

"Як сильно б не беріг себе, вірус підступний і може збити з ніг кожного. І, звичайно, в той момент, коли зовсім до цього не готовий. Хоча і в подальшому, як і до хвороби, буду строго дотримуватися всіх правил: маски, рукавички, чисті руки ", - написала Лілія Ребрик.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Лілія Ребрик (@ liliia.rebrik)

Провідна і актриса Лілія Ребрик зізналася, що хоч у неї і з'явилося на лікарняному досить багато часу, симптоми не давали їй відпочити і розслабитися. Вона зазначила, що навіть перевернутися з боку на бік - це було "як багатотонний вагон підняти".

Зараз Ребрик повертається до звичного життя, але обіцяє працювати менше, поки організм повністю не відновиться.

Нагадаємо, раніше Лілія Ребрик розповідала, чим займалася вдома, коли симптоми коронавіруса слабшали.