MamaRika розкрила стать майбутньої дитини і розповіла про партнерські пологи з чоловіком

Автор: Лобанова Єлизавета

Співачка MamaRika, яка вже на початку серпня народить свого первістка, розсекретила стать майбутньої дитини на очах всієї країни. Разом зі своїм чоловіком Сергієм Середою MamaRika в ефірі "Світського життя" дізналася, що у неї народиться син.

MamaRika розкрила стать майбутньої дитини і розповіла про партнерські пологи з чоловіком - today.ua

Пара раніше не дізнавалася стать дитини, і зізналася, що їм не важливо було, народиться хлопчик чи дівчинка. Через любов MamaRika до рожевого кольору Катя Осадча припустила, що народиться дівчинка, і сама Анастасія (справжнє ім'я MamaRika) зізналася, що раз народиться хлопчик, то у них з чоловіком буде ще один привід постаратися і народити дівчинку.

Майбутні батьки не приховують, що вагітність MamaRika протікає не так гладко, як хотілося б. У майбутньої мами був важкий токсикоз, а також ретрохоріальная гематома. На початкових термінах зірка лежала на збереженні і практично не ходила. Потім пара переїхала з Києва до Одеси, де живуть рідні Сергія. Тут і повітря чистіше, і атмосфера спокійніша. Народжувати первістка MamaRika поїде до Києва. В Одесі немає приватних пологових будинків, а в державних співачці не подобаються умови і підхід. З приводу можливих партнерських пологів MamaRika налаштована категорично, так само як і її чоловік.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Навіщо чоловікові бачити, як горить його улюблений паб? Нехай не бачить це. Це боляче - бачити, як кохана людина переживає біль. Не потрібно травмувати його дитячу психіку. Хай сидить і чекає", - вважає MamaRika.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Раніше MamaRika розповіла про загрозу викидня і складнощі під час вагітності.