Манікюр на довгі нігті: останні тренди нейл-арту 2021

Манікюр на довгі нігті вимагає більш серйозного підходу, ніж вибір дизайну для коротких нігтиків. Справа в тому, що манікюр, який добре виглядає на коротких нігтях, на довгих може виглядати вульгарно. Тому важливо знати про основні тенденції в нейл-арті, і підбирати візерунок конкретно під свою довжину нігтів.

Манікюр на довгі нігті: останні тренди нейл-арту 2021 - today.ua

Французький манікюр на довгі нігті

Манікюр на довгі нігті: останні тренди нейл-арту 2021 Хороший приклад манікюру, який створений саме для довгих нігтів - френч. У 2021 році цей дизайн нейл-арту знову буде в моді. Віддавайте перевагу французькому манікюру з романтичними узорами і кольоровими комбінованими вставками. На довгих нігтях можна комбінувати різні кольори та лінії, беручи за основу будь-які відтінки.

Мармуровий дизайн на довгих нігтях

Манікюр на довгі нігті: останні тренди нейл-арту 2021 Мармуровий дизайн добре виглядає на нігтях будь-якої довжини, але щоб вдосталь поекспериментувати з візерунком, краще використовувати такий дизайн для довгих нігтів. Найчастіше майстри нейл-арту використовують білий фон з вкрапленнями чорного або сірого кольору, але можна використовувати і більш оригінальні варіанти дизайну. Наприклад, поєднувати відтінки зеленого з чорним або сірим, або блакитний або бірюзовий з чорними вкрапленнями.

Темний манікюр на довгих нігтях

Манікюр на довгі нігті: останні тренди нейл-арту 2021 Чорний манікюр відмінно підкреслює форму нігтів. Темні відтінки лаку додають нігтям вишуканості і шарму. Не бійтеся розбавляти чорний колір іншими відтінками, щоб додати трохи контрасту.

Раніше повідомлялося, які тренди французького манікюру будуть модними в 2021 році.

ДЖЕРЕЛОellegirl.ru