Манікюр на короткі нігті: актуальні варіанти дизайну на майбутню весну

Манікюр в наступному сезоні буде відрізнятися своєю яскравістю. У тренді опиняться яскравий леопардовий принт, життєрадісні веселки і романтичні троянди. Не менш актуальними навесні 2021 будуть нігті, прикрашені витонченими літерами і анімалістичні мотиви.

Манікюр на короткі нігті: актуальні варіанти дизайну на майбутню весну - today.ua

Стилісти нейл-арту рекомендують представницям прекрасної статі звернути увагу на актуальні тренди дизайну, які найкраще будуть гармоніювати з короткими нігтями.

Райдужний манікюр

Манікюр на короткі нігті: актуальні варіанти дизайну на майбутню весну

Цієї весни райдужні нігті будуть як ніколи актуальні. Любителькам нюдових відтінків доведеться ризикнути і спробувати щось більш яскраве. Стилісти рекомендують прикрашати нігті принтом з веселкою, але не фарбувати окремим кольором кожен ніготь. Такий дизайн нейл-арту вже давно застарів.

Леопардовий манікюр

Манікюр на короткі нігті: актуальні варіанти дизайну на майбутню весну Леопардовий принт актуальний в кожному сезоні, але цієї весни беріть за основу яскраві кольори, тоді ви будете в тренді. На довгих нігтях леопардовий манікюр виглядає вульгарно, а ось на коротких нігтиках дуже навіть мило. Можете експериментувати з різними варіаціями леопардового принта і обирати свій орнамент, який підійде під вашу форму нігтів.

Білі літери

Манікюр на короткі нігті: актуальні варіанти дизайну на майбутню весну

Ще один варіант вдалого манікюру на весну - прозоре покриття з витонченими білими літерами. Такий варіант підійде як під повсякденний образ, так і святковий. Не бійтеся експериментувати і пробувати щось нове. Це вдалий варіант манікюру для тих, хто не любить яскраві нігті, але хоче привертати до себе увагу оточуючих.
Раніше повідомлялося, який незвичайний манікюр можна зробити до Дня всіх закоханих 14 лютого.

ДЖЕРЕЛОnv.ua