Манікюр на короткі нігті 2021: останні тренди в дизайні

Манікюр на короткі нігті в 2021 році повинен бути яскравим і помітним. Про нюдові відтінки лаку, а також французький манікюр слід поки забути, а перевагу віддати більш креативному дизайну. Серед трендів цього року - фактурні і абстрактні малюнки на нігтях, тиснення і омбре.

Манікюр на короткі нігті 2021: останні тренди в дизайні  - today.ua

Манікюр з тисненням

Манікюр на короткі нігті 2021: останні тренди в дизайні Дизайн з тисненням в манікюрі буде особливо популярним в 2021 році. Ця модна техніка з тривимірним ефектом допомагає створювати на нігтях об'ємні букви або будь-які написи. Виглядає такий нейл-арт дуже яскраво і оригінально. Все, що вам потрібно, це вибрати відповідний орнамент, а майстер манікюру втілить його в життя.

Манікюр з абстракцією

Манікюр на короткі нігті 2021: останні тренди в дизайні Хвилясті лінії і завитки, що нагадують дитячі малюнки, будуть виглядати на нігтях дуже модно. Нанести обраний візерунок можна як на всі нігті, так і на вибрані нігтики. Симетрія в такому нейл-арті необов'язкова. Комбінуйте в манікюрі кілька відтінків лаку і різну товщину ліній, тоді навіть на коротких нігтях манікюр буде виглядати розкішно.

Манікюр з омбре

Манікюр на короткі нігті 2021: останні тренди в дизайні Манікюр в такому стилі був популярним і в минулому році, але в 2021 в омбре можна додати трохи блиску, вибираючи для фону лаки світлих відтінків і блискітки для дизайну. Перехід відтінків в омбре може бути абсолютно будь-який. На весну краще віддавати перевагу більш теплим тонам, а омбре можна поєднувати і з іншими елементами дизайну - стразами, малюнками, каміфубукі.

Раніше повідомлялося, який дизайн манікюру підійде власницям довгих нігтів в цьому сезоні.

ДЖЕРЕЛОkiz.ru