Маша Єфросиніна розповіла про сварки з чоловіком і про найскладніший період в їх стосунках

Автор: Лобанова Єлизавета

Телеведуча Маша Єфросиніна вже 18 років перебуває у шлюбі з бізнесменом Тімуром Хромаєвим. Зірка не раз зізнавалася у тому, що до цих відносин її спілкування з чоловіками закінчувалося гіркими сльозами, але зараз Марія щаслива як ніколи. Як в будь-якій сім'ї, за багато років у пари були різні періоди, але головне, що подружжя зуміло винести певну мудрість зі складних етапів життя і тепер майже не свариться.

Маша Єфросиніна розповіла про сварки з чоловіком і про найскладніший період в їх стосунках - today.ua

Маша Єфросиніна розповіла, що конфліктувати і миритися з нею досить просто, адже вона прямолінійна і чітко пояснює свою позицію і свої думки. Але був період в її спільному житті з Тімуром, який пара перенесла вкрай складно.

"Наш пік сварок припав на мою другу вагітність. Мені здається, що у мене був якийсь гормональний збій - я весь час плакала, пред'являла до нього претензії на рівному місці. Пам'ятаю, у нас був навіть період тотального нерозуміння. Я в чорному бачила біле, а в білому - чорне. І Тімуру ніхто з "пташиної" мови вагітної жінки це не переклав. Тоді включилися мої подруги. Вони просто говорили, що потрібно мовчки обійняти, купити букет квітів. треба віддати йому належне - він слухався ", - розповіла Єфросиніна.

Маша Єфросиніна розповіла про сварки з чоловіком і про найскладніший період в їх стосунках За словами Єфросиніної, під час сварок з чоловіком вона не завжди робить перший крок до примирення. Ведуча зазначає, що все залежить від того, яка сварка і хто був не правий. У більшості випадків, Маша і Тімур розуміють власну неправоту.

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Зеленський не підписує закон про зниження призовного віку чоловіків: стала відома причина

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Єдина різниця між нами - коли я йду на примирення, то роблю це дуже емоційно, як і сварюся, і лаюся. А Тімур у стані власної неправоти через кілька годин або до вечора приходить, як ні в чому не бувало. Це страшно бісить, але і заспокоює, бо розумієш, що сварка себе вичерпала ", - розповіла Маша Єфросиніна.

Раніше повідомлялося, як Маша Єфросиніна разом з чоловіком і молодшим сином прикрашала новорічну ялинку.