Меган Маркл вшанувала пам'ять принца Філіпа символічним вінком із запискою

Чоловік Королеви Великобританії Єлизавети II принц Філіп був похований 17 квітня в каплиці святого Георгія у Віндзорському замку. На похоронах були присутні всього 30 осіб, в тому числі принци Вільям і Гаррі. Дружина Принца Гаррі не змогла приїхати на похорон, так як знаходиться на пізньому терміні вагітності. Меган Маркл вшанувала пам'ять покійного принца символічним вінком з запискою.

Меган Маркл вшанувала пам'ять принца Філіпа символічним вінком із запискою - today.ua

Вінок, який герцогиня Сассекська передала на прощальну церемонію, містив безліч символічних елементів. До складу композиції увійшли національна квітка Греції Acanthus mollis (Ведмежа лапа), яка підкреслює грецьке коріння принца Філіпа, а також Eryngium (Синьоголовник), що вказує на зв'язок чоловіка Єлизавети II з морською піхотою. Розмарин в букеті - знаменує собою вічну пам'ять, лаванда - символ відданості, троянда - символ місяця народження (червень) принца Філіпа. Композицію доповнив дзвіночок - знак подяки та вічної любові. Меган Маркл вшанувала пам'ять принца Філіпа символічним вінком із запискою Вінок був виготовлений вручну флористкою Віллоу Кросслі, яка збирала букети для весілля принца Гаррі і Меган Маркл, а також для хрещення їхнього сина Арчі.

Поруч з вінком, який принц Гаррі залишив в каплиці Святого Георгія у Віндзорі, лежить і записка від Меган Маркл. Зміст записки невідомо.

Вагітна Меган Маркл не змогла бути присутньою на похоронах чоловіка Єлизавети II, так як медики порекомендували їй уникати стресів і авіаперельотів. Дружина принца Гаррі спостерігала за прощальною церемонією разом з усім світом онлайн.

На похоронах в Віндзорському замку не був присутній і запрошений прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон. Він відмовився від свого місця на користь кого-небудь з членів сім'ї, так як через коронавірусні обмеження на похорони дозволено запрошувати не більше 30 осіб.

Раніше повідомлялося, як проходила прощальна церемонія з принцом Філіпом. Він не хотів, щоб його ховали з особливими державними почестями, і королівська родина виконала волю принца.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua