Модні французькі стрижки на коротке волосся, які не вимагають укладання

Французькі стрижки приваблюють своєю легкістю і стилем. Вони не вимагають спеціальних засобів для догляду і додаткових укладок, адже француженки не особливо переймаються з приводу свого зовнішнього вигляду. Вони віддають перевагу комфорту і стриманості, тому і обирають відповідні зачіски та вбрання.

Модні французькі стрижки на коротке волосся, які не вимагають укладання - today.ua

Французький стиль популярний не лише у Франції, але і у всьому світі. Легка недбалість, хаотичні пасма і характерний чубчик без чітких ліній стали еталоном краси для багатьох жінок. Стиль французьких актрис і співачок заворожує. Найчастіше вони обирають зачіски французький шег і боб.

Французький шег

Стрижка французький шег з'явилася в 70-х роках 20 століття. Родзинкою зачіски став ефектний чубчик-шторка, як у Бріжит Бардо. Минуло 50 років, а жінки до цих пір обирають цю стрижку. Майстер створює на волоссі кілька хаотичних шарів, завдяки чому з'являється приголомшлива текстура. Особливо красиво шег виглядає на кучерявому волоссі. Після миття волосся досить розгладити його руками перед тим, як будете виходити з дому, і вам гарантований чудовий зовнішній вигляд. Модні французькі стрижки на коротке волосся, які не вимагають укладання

Французький боб

Боб - ще одна популярна французька стрижка, яка на піку вже котрий рік. У цій зачісці головне - довжина. Лінія зрізу проходить на рівні підборіддя. Боб можна стригти і з чубчиком, і без нього. Все залежить від вподобань дівчини. Ця коротка стрижка  ідеально підходить власницям густого волосся, і тим, у кого тонкі локони. Форма обличчя в даному випадку не має значення. Французький боб підійде всім і кожному. Додати образу гармонійності допоможе асиметричний чубчик. Модні французькі стрижки на коротке волосся, які не вимагають укладання Раніше повідомлялося про найвдаліші зачіски для власниць кучерявого волосся на будь-який випадок життя.

ДЖЕРЕЛОglavred.info