Модні стрижки 2022 для різної довжини волосся, що приховують великий ніс

Стрижка може приховати недоліки зовнішності, так і підкреслити їх. Якщо вам є що приховувати, тоді потрібно приділити особливу увагу вибору зачіски. Жінкам, у яких від народження довгий ніс, хочеться забути про свою ваду, та допоможе їм у цьому правильна стрижка.

Модні стрижки 2022 для різної довжини волосся, що приховують великий ніс - today.ua

Великим ніс виглядає тоді, коли показники відстані між внутрішніми куточками очей менші, ніж його ширина. Власницям такого великого носа не варто використовувати в стрижках прямий проділ і симетричні стрижки, які ще більше візуально подовжують ніс. Варто також відмовитися від дуже коротких стрижок, які максимально відкривають обличчя. Не рекомендують стилісти використовувати однотонні фарбування та стригти подовжені чубчики.

Відвернути увагу від довгого, широкого, а також носа з горбинкою допоможе прикореневий об'єм, асиметричні стрижки, повітряний градуйований чубчик. Оптимальною довжиною будуть спадаючі локони нижче рівня плечей. Під перераховані вище характеристики підпадають такі стрижки, як: піксі з подовженим чубчиком, боб з боковим проділом, асиметричне каре, градуйований боб і каскад.

Піксі з подовженим чубчиком

Модні стрижки 2022 для різної довжини волосся, що приховують великий ніс Ця зачіска підходить жінкам із правильною, трикутною, овальною формою обличчя. Косий об'ємний чубчик акцентує увагу на погляді, відволікаючи від широкого та довгого носа. Градуйовану техніку рекомендується доповнити модним фарбуванням, яке поєднує світліші та темніші відтінки.

Градований боб без чубчика

Модні стрижки 2022 для різної довжини волосся, що приховують великий ніс Стрижка підходить дівчатам із великим, широким, прямим носом. Стрижка допоможе гармонізувати також круглий, квадратний овал, скроневі локони, закручені всередину, візуально подовжують обличчя. Стрижка на кучерявому волоссі виглядає легкою, повітряною, динамічною. Універсальний варіант для жінок різних вікових груп та типажів зовнішності.

Асиметричне каре без чубчика

Модні стрижки 2022 для різної довжини волосся, що приховують великий ніс Асиметричне каре без чубчика підходить дівчатам зі скривленим носом. Подовжені пасма виділяють погляд. Стрижка ідеально підходить прямого густого волосся. За допомогою прикореневого обсягу можна створити правильну форму овалу та відвернути увагу від недоліків зовнішності. Каре також має омолоджуючий ефект.

Раніше повідомлялося про стильні стрижки 2022 року для круглого обличчя, які візуально витягують овал.

ДЖЕРЕЛОexpertpovolosam.com