Модний чубчик для круглого обличчя, який візуально поліпшить будь-який образ

Дівчата з круглим обличчям обирають собі зачіску, яка візуально буде їх робити стрункішими. У такому випадку не обійтися без чубчика. Якою б не була зачіска, саме чубчик може додати волоссю потрібної форми і створити оптичну ілюзію схуднення.

Модний чубчик для круглого обличчя, який візуально поліпшить будь-який образ - today.ua

Власницям круглого обличчя потрібно категорично уникати густих прямих чубчиків. Густий чубчик буде сильно виділятися на загальному фоні і помітно обтяжувати образ за рахунок великої кількості волосся на лобі. Вибір варто віддати довгому, відкриваючому обличчя чубчику. Його можна адаптувати до будь-якої зачіски і довжини волосся.

Боковий чубчик також візуально буде витягувати кругле обличчя, і пом'якшувати його контури. Якщо зачесати чубчик на одну сторону, то створиться ефект більш витягнутої форми. Модний чубчик для круглого обличчя, який візуально поліпшить будь-який образ Чубчик-шторка і чубчик-драбинка також підійдуть дівчатам з круглими рисами обличчя. Волосся з боків можна по різному укладати, головне, що вони візьмуть вся увага на себе. Навіть якщо зібрати хвіст, то з чубчиком не буде такого акценту на обличчі, як без нього.

Прямі стрижки не дуже добре поєднуються з круглими обличчями, але якщо власниця такої зачіски не хоче змінювати стрижку, тоді їй підійде міні-чубчик довжиною до брови. Такий стиль оберуть впевнені у собі жінки.Модний чубчик для круглого обличчя, який візуально поліпшить будь-який образ Стрижка для круглого обличчя повинна максимально мати ефект подовження. Якщо стрижка такої опції не має, тоді на допомогу приходить правильно підібраний чубчик.

Раніше повідомлялося, які три модні стрижки на тонке волосся додадуть об'єму без тривалого укладання.

ДЖЕРЕЛОvogue.ru