Морози в Україні протримаються до Великодня: синоптики дали тривожний прогноз погоди на весну 2022

Морози в Україні не відступлять до Великодня, який у 2022 році відзначається 24 квітня. За прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, який помер у жовтні минулого року, українцям доведеться довго чекати настання весни. Погода довго буде мінливою, і зима відступить лише у квітні.

Морози в Україні протримаються до Великодня: синоптики дали тривожний прогноз погоди на весну 2022 - today.ua

За прогнозом Горбаня, морози у березні протримаються до кінця місяця. Заморозки очікуються і у квітні, у нічний час. Тільки після Великодня (24 квітня) почнеться потепління.

На початку та наприкінці березня буде відносно тепло та без опадів. На початку квітня похолодає і дощитиме, але наприкінці місяця прийде справжня тепла весна. На початку травня розпочнеться вже літня спека. Морози в Україні протримаються до Великодня: синоптики дали тривожний прогноз погоди на весну 2022 Що стосується погоди на лютий, третій місяць зими розпочнеться та завершиться сильним холодом. Наприкінці другої декади місяця на фоні сильних морозів розпочнуться снігові бурани. У цей період дороги може замести, і Україна зануриться у транспортний колапс.

Початок третьої декади лютого, за прогнозом Горбаня, буде сонячним. Однак це зимове сонце не принесе довгоочікуваного потепління, а навпаки – ще сильніші морози. Кінець календарної зими ознаменується невеликим ослабленням морозів. Проте до відлиги не дійде.

Раніше повідомлялося, що хрещенських морозів цього року не буде. Якою буде погода в Україні 19 січня.

ДЖЕРЕЛОglavred.info