Надя Дорофєєва показала перший сольний кліп і отримала шквал критики

Автор: Лобанова Єлизавета

Українська співачка Надя Дорофєєва розпочала свою сольну кар'єру і 21 листопада випустила перший кліп на пісню "Горить". Відеороботу зірки публіка сприйняла досить неоднозначно. Причиною такої реакції стало те, що в сольному проекті DOROFEEVA танцює на фоні банера з її ім'ям, який розтягнутий на пішохідному мосту на вулиці Інститутській в столиці, де традиційно висять плакати з іменами загиблих українців під час Революції Гідності.

Надя Дорофєєва показала перший сольний кліп і отримала шквал критики - today.ua

За словами глядачів, частина кліпу Наді Дорофєєвої була знята на мосту, де взимку 2014 року беркутівці розстрілювали людей. Багато коментаторів назвали зйомки кліпу на Алеї Небесної сотні "танцями на кістках напередодні річниці Майдану".

"Взагалі відсутнє елементарне почуття поваги до людських втрат. Де наступного разу *опою будете світити? Бабин Яр або просто пройдетеся по могилах замучених?", "І варто було заради цієї безпосередньої пісні крутити *опою на мосту, де сім років тому розстрілювали людей?", "А можна ще на кладовищі кліп зняти Личаківському, або в Бабиному Яру ...", "Наступний кліп обов'язково зніміть біля пам'ятника жертв голодомору", - написали обурені коментатори кліпу.

За словами Надії Дорофєєвої, трек "Горить" розповідає про її "почуття й емоції в момент, коли зустрічаючи свою любов, ти не знаєш, триватиме ваша зустріч тільки до ранку або, може бути, це любов на все життя".

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Toyota показала свій найдешевший автомобіль для Європи

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Головна героїня кліпу вирішує віддатися пристрасті і не думати ні про що. Дана композиція написана особисто Дорофеєвою в співавторстві з продюсером співачки Потапом за участю MOZGI Studios.

Раніше повідомлялося, що в одному з епізодів свого нового кліпу Надя Дорофєєва постала в образі блондинки.