Найкращі трендові стрижки для кожного типу волосся

Для кожного типу волосся підходять свої зачіски, які допоможе підібрати досвідчений перукар. Потрібно враховувати не лише модні тренди, але і особисті смаки і структуру волосся. Адже те, що красиво виглядає на одній дівчині, може абсолютно не підходити іншій.

Найкращі трендові стрижки для кожного типу волосся - today.ua

Британські стилісти відзначають, що на густому і довгому кучерявому волоссі найкраще буде виглядати градуйована зачіска з укороченими передніми пасмами. Ця зачіска не вимагає укладок і додаткових коштів для догляду.

У той же час власницям сухого волосся найкраще підійдуть зачіски з укороченими передніми пасмами і подовженими задніми. Наприклад, піксі - ідеальний варіант для власниць такого типу волосся.

Дівчатам з важким густим волоссям варто звернути увагу на багатошарові стрижки з філіровкою кінчиків. Наприклад, каскад або шеггі. Правильна стрижка зробить зачіску доглянутою і волосся буде лежати так, як підстриже їх майстер. Тим більше, влітку 2021 такі стрижки якраз в тренді. Найкращі трендові стрижки для кожного типу волосся Є зачіски, які підходять практично під всі типи волосся. Серед них - стрижка "італійка". Вона підійде для кучерявого волосся, для жінок з круглим і витягнутим обличчям. Завдяки оригінальному силуету, "італійка" добре зберігає форму, і навіть якщо у вас зранку немає часу укладати волосся, то будьте впевнені, що зі стрижкою "італійкою" досить висушити волосся феном, і ви будете виблискувати як красуня.

Раніше повідомлялося, яка стрижка для кучерявого волосся буде наймоднішою влітку 2021.

ДЖЕРЕЛОprofile.ru