Наймодніша вечірня зачіска 2021 в домашніх умовах

Підготуватися до випускного, весілля або будь-якого іншого святкового приводу можна навіть без походу у салон краси. Є зачіски, які можна зробити в домашніх умовах за 10-15 хвилин. У соціальних мережах є безліч роликів, де покроково розповідається, що можна зробити з волоссям, щоб привести його у доглянутий вигляд.

Наймодніша вечірня зачіска 2021 в домашніх умовах - today.ua

Американка Емма Чен (Emma Chen) опублікувала в Instagram відео, в якому продемонструвала підписникам, як зробити вечірній пучок в домашніх умовах. Так, спочатку необхідно зібрати в низький хвіст. Потім потрібно закрутити волосся в джгут, а перед тим, як протягнути пасма в гумку, потрібно залишити невелику петлю з волосся. Потім вільним пасмом необхідно обгорнути гумку і закріпити її невидимками.

Пучок підійде під будь-який тип і довжину волосся нижче середньої. Перукар також порекомендувала дівчатам нанести на волосся текстуруючий спрей, щоб надати їм більше об'єму, перед тим як робити пучок. Якщо волосся від природи кучеряве і об'ємне, тоді нічого наносити не потрібно.

Пучок - універсальна зачіска, яка підійде під будь-який привід, хоч на кожен день. Зачіска під силу кожній дівчині, навіть без допомоги перукаря.

Раніше стилісти назвали наймодніший чубчик 2021, який доповнить будь-яку стрижку.

ДЖЕРЕЛОlenta.ru