Наймодніші сукні-комбінації весни 2022: основні тренди для будь-якого типу фігури

Сукні – обов'язковий елемент гардеробу кожної жінки. У 2022 році на піку моди будуть фасони, що підкреслять будь-яку фігуру. Найтрендовішими будуть сукні-комбінації з шовку чи атласу на тонких та широких бретелях. Стилісти розповіли, як і з чим поєднувати цю річ.

Наймодніші сукні-комбінації весни 2022: основні тренди для будь-якого типу фігури - today.ua

На особливу увагу заслуговують сукні-комбінації у вінтажному стилі — на широких бретелях. Лаконічні та прикрашені мереживом, прозорі та у паєтках, бавовняні та шовкові – кожна дівчина зможе підібрати фасон на свій смак. Весною такі сукні можна поєднувати з кардиганами, жакетами, тренчами або пальто. З взуття під них можна одягнути грубі черевики, високі лаконічні чоботи або туфлі на підборах.

Сукні в білизняному стилі як міні, так і максі, виглядають на будь-якій фігурі ошатно і просто одночасно. Не кожна жінка готова буде одягнути на себе таке досить нескромне вбрання, однак у ньому кожна відчує себе максимально сексуальною та впевненою у собі. Наймодніші сукні-комбінації весни 2022: основні тренди для будь-якого типу фігури Повністю мереживні сукні-комбінації теж актуальний тренд нинішньої весни. Прозорі моделі можна використовувати як верхню сукню, поверх непрозорої бази або щільної білизни. У сукні може бути тільки мереживний верх, а низ - однотонний із щільнішої тканини. Наймодніші сукні-комбінації весни 2022: основні тренди для будь-якого типу фігури Сукні-комбінація в блискучих паєтках - це писк моди навесні 2022. У такому вбранні ви будете королевою будь-якої вечірки або корпоративу. Поєднуйте яскраві сукні з паєтками з масивними аксесуарами та гарною зачіскою, і ви відчуєте себе кінозіркою. Наймодніші сукні-комбінації весни 2022: основні тренди для будь-якого типу фігури Раніше повідомлялося, які фасони жіночих суконь видають поганий смак своєї власниці.

ДЖЕРЕЛОkaravan.ua