Найстильніший чубчик 2021 року, який прикрасить будь-яку зачіску

Чубчик може як зіпсувати, так і прикрасити будь-яку зачіску. Все залежить від того, хто його власниця. Модниці у всьому світі обирають трендовий цього літа чубчик-фіранку, який підходить для будь-якого типу обличчя. Чубчик нагадує вінтажний стиль 70-х, але виглядає дуже актуально і стильно в наш час.

Найстильніший чубчик 2021 року, який прикрасить будь-яку зачіску - today.ua

Навіть дівчата з кучерявим волоссям можуть зробити собі цей чубчик, і будуть виглядати при цьому чудово. Чубчик-фіранка плавно перетікає в основну зачіску і ефектно виглядає як з розпущеним волоссям, так і з хвостом, пучком, косою та іншими зачісками. Найстильніший чубчик 2021 року, який прикрасить будь-яку зачіску У такому чубчику волосся по центру стрижеться трохи коротше, ніж з боків. Чубчик стрижуть дрібними пасмами, які створюють свого роду сходинки. При бажанні кінчики чубчика-фіранки можна злегка підкрутити або витягнути. Все залежить від того, який образ ви хочете собі створити - більш кокетливий, або діловий.

Ніщо так не омолоджує жінку, як нова зачіска. Якщо ви хочете трохи освіжити свій образ влітку, не обов'язково кардинально міняти стрижку, можна просто додати чубчик. Чубчик-фіранка не вимагає спеціального догляду і щоденного миття. Він додає волоссю об'єму і руху. Такий чубчик виглядає більш природно, ніж прямий чубчик, і найідеальніша стрижка, яка підійде під таку чубчик - це стрижка шеггі. Саме її обирають багато зірок, в тому числі і Дженніфер Лопес. Найстильніший чубчик 2021 року, який прикрасить будь-яку зачіску Раніше повідомлялося, що прямий класичний чубчик також набирає популярності влітку 2021 роки, і відмінно поєднується з модною стрижкою боб.

ДЖЕРЕЛОohfashion.ru