Наймодніший чубчик літа 2021, який доповнить будь-яку стрижку

Найзручнішим і універсальним варіантом чубчика під будь-яку зачіску стилісти влітку 2021 назвали прямий чубчик. Це класика, яка підійде практично під будь-яку стрижку. Тому якщо ви ще не встигли освіжити свій образ на літо, тоді відправляйтеся до перукаря і не бійтеся експериментувати.

Наймодніший чубчик літа 2021, який доповнить будь-яку стрижку - today.ua

Багато голлівудських зірок і моделей в цьому сезоні підстригли собі прямий чубчик. Новий тренд - це щось середнє між прямим і французьким чубчиком, тобто волосся стрижеться прямо, але трохи довше по бокам. Такий варіант стрижки робить чубчик більш універсальним на різні зачіски і форми обличчя. Власниці такого чубчика можуть як повністю закрити лоб, так і укласти пасма з боків. Наймодніший чубчик літа 2021, який доповнить будь-яку стрижкуУ цьому році стилісти радять поєднувати прямий чубчик з модною стрижкою боб. В такому випадку чубчик більше не обов'язково випрямляти, а можна носити його в природному вигляді. Адже найбільш трендовий французький варіант зачіски блант боб має на увазі якраз такий чубчик. Довжина чубчика підбирається виходячи з форми обличчя і висоти чола.

Будь-який чубчик найкраще стригти на густому волоссі, і тоді він буде пасувати до вашої зачіски. Головне, щоб вам було комфортно з чубчиком і він не доставляв незручностей.

Раніше повідомлялося, які трендові зачіски на пляж можна зробити своїми руками.

ДЖЕРЕЛОvogue.ru