Наймодніший чубчик зими 2021-2022 для густого волосся: особливості та способи укладання

Густий чубчик – новий тренд у зачісках, який підхопили як зірки, так і пересічні модниці. Стилісти розповіли, як має виглядати наймодніший чубчик зими 2021-2022. Зокрема, йтиметься про тих, у кого від природи густе волосся.

Наймодніший чубчик зими 2021-2022 для густого волосся: особливості та способи укладання - today.ua

Новий тренд навіяний французькими фільмами з Одрі Тоту та іншими актрисами. Акцент на густому чубчику можна побачити і на показах італійського будинку моди Versace. Моделям зробили ультракороткі чубчики як у головних героїнь фільмів "Амелі" або "Дівчина з татуюванням дракона".

Як би ви не хотіли йти в ногу з часом, потрібно враховувати те, що густий чубчик пасуватиме не всім. Головний критерій – наявність товстого волосся. На тонких пасмах чубчик виглядатиме скудно, візуально зменшуючи їх об'єм.Наймодніший чубчик зими 2021-2022 для густого волосся: особливості та способи укладання Довжина чубчика регулюється на ваш смак. Він може бути як довшим, так і практично закривати брови. Все вже залежить від того, наскільки вам буде зручно ходити з такою довжиною.

Стилісти рекомендують стригти рівний чубок від верхівки молодшим  дівчатам, оскільки волосся у них росте швидше. Тому, якщо раптом зміна іміджу виявиться помилкою, не потрібно довго почекати, щоб чубчик відріс. Наймодніший чубчик зими 2021-2022 для густого волосся: особливості та способи укладання Найбільше густий чубчик підходить власницям овального обличчя. Такі дівчата можуть дозволити собі практично будь-яке укладання чи стрижку. Не варто поспішати підстригати волосся блондинкам. А ось брюнеткам, шатенкам та рудоволосим дівчатам чубчик пасує більше.

Раніше стилісти назвали найкращий чубчик для жінок із круглим обличчям.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com