Наймодніший відтінок манікюру 2022: варіанти трендового однотонного та комбінованого дизайну

Бузковий відтінок став головним кольором 2022 за версією інституту Pantone. Тенденції в одязі, дизайні та навіть манікюрі багато в чому спираються на загальні тренди. Саме з цієї причини бузковий манікюр буде актуальним протягом усього року. Стилісти ставлять ставку на холодні відтінки із синім підтоном.

Наймодніший відтінок манікюру 2022: варіанти трендового однотонного та комбінованого дизайну - today.ua

Як однотонне покриття, так і комбінований дизайн можна використовувати в манікюрі 2022. Не обов'язково покривати нігті фіолетовим кольором повністю - використовуйте абстракцію або геометрію з використанням бузкового відтінку. Малюйте на нігтях смайлики, квіточки та будь-які інші елементи, які вам до смаку.

Фіолетовий можна поєднувати з жовтим, зеленим, білим, чорним... Кілька кольорів одночасно допоможе створити креативний дизайн. Не забувайте про тренд на кольоровий френч. Цей дизайн нігтів теж виглядатиме ефектно з поєднанням з лавандовими, ліловими та іншими відтінками. Наймодніший відтінок манікюру 2022: варіанти трендового однотонного та комбінованого дизайну Манікюр у фіолетових відтінках виглядає дуже яскраво, стильно та благородно навіть без зайвих деталей у вигляді блискіток чи малюнків. Однак у 2022 році за бажання такий дизайн можна доповнити золотим втиранням та яскравим декором. Зливовий відтінок виглядатиме теплішим і м'яким у зимовий час, а лавандовий манікюр залиште на весну. Наймодніший відтінок манікюру 2022: варіанти трендового однотонного та комбінованого дизайну Можна поекспериментувати та зробити стильний двокольоровий манікюр, погравши з відтінками рожевого, синього та червоного. Не варто списувати з рахунків баклажановий відтінок і колір фуксії, вони також стануть чудовою прикрасою вашого манікюру.

Раніше повідомлялося, як зробити трендовий манікюр у готичному стилі.

ДЖЕРЕЛОbazaar.ru