Найзручніші зачіски на середнє волосся в літню спеку

У літню спеку хочеться максимально зібрати волосся і при цьому виглядати жіночно. Дівчатам з універсальною середньою довжиною волосся найпростіше підібрати собі зачіску, зібравши або все волосся, або залишивши частину локонів розпущеним. Адже навіть в 40-градусну спеку кожна жінка хоче виглядати привабливо. І зачіска з аксесуарами врятує будь-який образ.

Найзручніші зачіски на середнє волосся в літню спеку - today.ua

Низькі хвости

Елегантний кінський хвіст залишається у списку трендових зачісок вже не один сезон. Це проста зачіска, яка не займає багато часу, а робить ваш зовнішній вигляд доглянутим. На вечірній вихід досить надати волоссю об'єму за допомогою начісування, або ж пригладити за допомогою гелю і прикрасити волосся трендовими шпильками.

Пучок

Стильний трендовий пучок можна зробити за 10 хвилин, прикрасивши його бантом, шпилькою, або просто закріпивши невидимками. Варіацій пучка просто безліч, тому кожен день можна по новому закріплювати волосся, змінюючи аксесуари. Найзручніші зачіски на середнє волосся в літню спеку

Фактурна коса

Така зачіска ідеально підійде для дівчат з довгим волоссям. Розділіть волосся на три частини, кожну сплетіть в косу, закріпіть кінчики гумками. Потім акуратно, накладаючи одна на іншу, заплетіть плоску широку косу з трьох маленьких. Волосся в такій зачіски не буде розплітатися, і навіть в кінці дня ви будете виглядати доглянуто. Популярністю влітку користуються також риб'ячі хвости, бічні тонкі кіски і колоски. Найзручніші зачіски на середнє волосся в літню спеку Слід згадати, що білявим дівчатам стилісти рекомендують на літо фарбування в світло-попелясті відтінки і полуничний блонд, а брюнеткам варто придивитися до насичених відтінків шоколаду і коричневого мокко.

Раніше повідомлялося, які ще зачіски влітку може зробити кожна дівчина своїми руками.

ДЖЕРЕЛОstb.ua