Настя Каменських вперше наростила нігті і залишилася ошелешена результатом

Настя Каменських зовсім недавно хвалилася перед підписниками предметами свого гардеробу, а днями зірка провела чотири години на салоні краси і весь цей час ділилася з фанатами подробицями процедури, на яку вона зважилася. Каменських вирішила наростити нігті, але не думала, що це буде так довго.

Настя Каменських вперше наростила нігті і залишилася ошелешена результатом - today.ua

Своїм підписникам співачка так і не розповіла, для чого їй такі довгі нігті. Але в своїх Instagram-Stories Каменських влаштувала опитування "Для чого я нарощую нігті". Серед варіантів відповіді були: порадувати чоловіка, для кліпу, заради експерименту, нічого робити. Настя Каменських вперше наростила нігті і залишилася ошелешена результатом Ймовірно, на Настю чекають зйомки в кліпі, де їй доведеться постати з довгими нігтями. Адже через добу після манікюру вона поскаржилася, що ходити з такими нігтями в побуті просто нестерпно. Таким чином, стає очевидно, що просто "від нічого робити" Каменських б не пішла на такий крок.

"Які незручні нігті ... Якби ви бачили, як я готувала сьогодні сніданок. Це жах! Видовище не для людей зі слабкими нервами. Я не знаю, як дівчатка живуть ось з такою довгою", - прокоментувала Настя Каменських свій манікюр.

Настя Каменських вперше наростила нігті і залишилася ошелешена результатом Артистка створила нове опитування в Instagram, де поцікавилася у своїх фоловерів, скільки часу вона протримається з такими нігтями: три дні, тиждень, два тижні, до вечора. Каменських зізналася, що коли вмивалася після концерту, то мало не виколола собі очі. Вона вважає дівчат супер витривалими, раз вони погоджуються на таку процедуру. Настя Каменських вперше наростила нігті і залишилася ошелешена результатом Раніше Настя Каменських розповіла свої підписникам, як правильно займатися спортом, і дала п'ять корисних порад тим, хто хоче додати в своє життя тренування.