Наталя Могилевська розповіла про останні стосунки, які закінчилися через карантин

Пандемія в усьому світі вплинула на стосунки багатьох людей, в тому числі зірок шоу-бізнесу. Наталя Могилевська в минулому році зізналася, що закохана, але її обранець проживав за кордоном. Випробування відстанню їх стосунки не пройшли, і зараз артистка переконана, що це кохання було несправжнім.

Наталя Могилевська розповіла про останні стосунки, які закінчилися через карантин - today.ua

"Якщо такі речі, як кордони або локдаун, заважають людям мати відносини, це означає, що любов не була справжньою. Тому, може бути, і моя любов не була такою реальною і вона теж перервалася", - сказала Могилевська.

Можливо, саме цей роман, подробиці якого Наталя Могилевська не розповідає, став приводом до написання її нового хіта "До дна", який артистка презентувала 21 травня. У драматичному ролику виконавиця розповіла історію кохання. За сюжетом кліпу, співачка отримала поранення в серце від коханця. Наталя вирішила помститися кривдникові і залишила вмирати його на дні.

Могилевська оголосила пристрасний період у своєму житті. Вона заявила, що в її серці постійно хтось живе, і там вирують пристрасті.

"Мій чоловік може мене любити або померти, по-іншому ніяк!", - зазначила Наталія в коментарі до кліпу.

Раніше Наталія Могилевська з'явилася перед публікою в несподіваному образі матадора, який вона представила в своєму новому кліпі.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua