Наталя Могилевська виграла спір на схуднення і назвала свою вагу

Автор: Лобанова Єлизавета

Наталя Могилевська виграла спір на схуднення, який вона уклала три тижні тому із зірковим тренером Анітою Луценко. Згідно з їх домовленістю, Могилевська до 26 червня повинна була скинути 4 кг. До самого вечора було неясно, чи встигне співачка схуднути до потрібного результату. І ось в кінці дня Могилевська радісно стала на ваги і показала свій результат всієї України.

Наталя Могилевська виграла спір на схуднення і назвала свою вагу - today.ua

За умовами суперечки, якби Могилевська не встигла скинути заявлену вагу, їй довелося б стригтися налисо. Вранці 26 червня Могилевська написала, що не встигає скинути 300 г і опублікувала відфотошоплене відео, де вона вже майже лиса, а з двох сторін стоять Леся Нікітюк та Сергій Притула, які її стрижуть. При цьому Нікітюк наспівує "Горіла сосна, палала", а у Наталі у виразі обличчя - приреченість і покірність долі.

Відео насправді було жартівливою постановкою. Скидати свої 300 г Могилевська вирішила в лазні. І фінальне вечірнє зважування показало, що бажаний результат досягнутий. На відео видно, що підсумкова вага Могилевської склала 72,6 кілограма. Наталя Могилевська виграла спір на схуднення і назвала свою вагу

"В останній момент. Спасибі тобі, Господи" - підписала своє фото з вагами Могилевська.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тренер Аніта Луценко прокоментувала результат схуднення Могилевської, зазначивши, що вона не сумнівалася в ній ні на секунду. Наталя Могилевська виграла спір на схуднення і назвала свою вагу Таким чином, співачка успішно скинула за три тижні 4 кг і пройшла челлендж Аніти Луценко. Шанувальники думають, що це не фінальний етап схуднення і Могилевська продовжить худнути далі. Вона вже давно не сидить на строгих дієтах, а просто дотримується здорового харчування, за рахунок цього схуднення не таке стрімке.

Раніше Наталія Могилевська хвалилася, що за перший тиждень після суперечки їй вдалося скинути півтора кілограма.