Наташа Корольова на карантині звільнила свій колектив і закрила бізнес

Автор: Лобанова Єлизавета

Російська співачка Наташа Корольова, як і багато артистів, залишилася на час карантину без роботи. Через те, що у артистки великий колектив і всім цим людям потрібно платити зарплату, Корольова була змушена звільнити своїх співробітників, так як фінансової можливості всіх забезпечувати у неї немає.

Наташа Корольова на карантині звільнила свій колектив і закрила бізнес - today.ua

Найближчим часом концертів у Наташі Корольової не передбачається, і вона зібралася на час виїхати з Москви. Російська зірка сподівається, що незабаром робота все-таки з'явиться, а поки це станеться, артистка відпочиває. Свій колектив Корольова відпустила гідно, виплативши всім премії. Щоб заплатити всім гроші, їй також довелося продати салон краси, який під час епідемії став повністю збитковим.

"Серце кров'ю обливається. У мене колектив суперпрофі. Але більше утримувати їх не можу", - цитує слова Корольової її подруга Аніка Керімова.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Наташа Корольова на карантині звільнила свій колектив і закрила бізнес Карантин для Наташі Корольової виявився непростим періодом. Мало того, що відсутність роботи, так ще й скандал зі зрадою чоловіка Сергія Глушко зіпсував співачці нерви. Наташа сказала в одному з інтерв'ю, що 2020 рік не приніс їй нічого, крім втоми і розчарувань, багато в чому він перевернув її життя надуманими скандалами і зрадою тих, кого вона вважала своїми друзями.

Популярні зараз

У Раді назвали термін служби, після якого військовим дадуть право на демобілізацію

Загальна мобілізація: у ЗСУ повідомили, хто займається розшуком ухилянтів

Астрологи назвали 4 знаки Зодіаку, які зустрінуть другу половинку перед Новим роком

Обід за 10 гривень: українцям показали, як харчуватися економно (Відео)

Раніше повідомлялося, що Наташа Корольова одна вирушила на острів, щоб відновити сили і перевантажитися.