Названа найбільш шкідлива зачіска для здоров'я волосся

Спеціаліст по волоссю розповів, яка сама шкідлива зачіска для краси і здоров'я волосся. Виявляється, багато років наші бабусі і мами, а також і ми робили одну і ту ж помилку, не знаючи, що це руйнує структуру волосся і призводить до їх ламкості.

Названа найбільш шкідлива зачіска для здоров'я волосся - today.ua

За словами лікаря-дерматовенеролога, трихолога Георгія Абрамова, начіс, який багато хто робить, щоб надати волоссю об'єму, категорично не можна робити. Річ у тому, що в момент, коли ви старанно водите по волоссю гребінцем з дрібними зубчиками проти росту волосся, порушується кутикула, яка служить захисним шаром волоса і захищає його від зовнішнього середовища. Ця кутикула спрямована від кореня до кінчика волосини і схожа на луску, відповідно саме її при начісуванні ми зриваємо.

Саме руйнування структури волосся і є однією з основних проблем з шевелюрою, на яку скаржаться жінки. Для того, щоб наносити найменше шкоди кутикулі, потрібно обирати резинки, заколки з гладкою поверхнею, носка яких не призведе до пошкодження волосся.

При цьому фахівець зазначив, що інші зачіски ніяк не впливають і не шкодять стану волосся: ні високі пучки, ні косички, ні розпущене волосся. Названа найбільш шкідлива зачіска для здоров'я волосся Також трихолог звернув увагу на те, як часто потрібно мити волосся. Лікар підкреслив, що якщо ваше волосся занадто швидко стає жирнішим і супроводжуються великою втратою волосся, то в організмі може зашкалювати рівень чоловічих гормонів.

Нерідко жінки роблять помилку, вважаючи, що у них жирна шкіра голови і купуючи відповідні засоби. В результаті вони отримують зворотний ефект, ще більше вироблення шкірного сала. Це пов'язано з тим, що шампунь дуже знежирює шкіру, вона стає схильною до зовнішнього середовища і починає захищатися, виділяючи ще більшу кількість жиру.

Пропонуємо вам також дізнатися, як зробити три гарні зачіски, які підійдуть на вечірку і в офіс, своїми руками за 5 хвилин.

ДЖЕРЕЛОsputniknews.ru