Названі найкращі омолоджуючі зачіски 2021 року: у тренді асиметрія і чубчик

Напередодні весни багато дівчат хочуть оновити свої зачіски, щоб зняти шапки і виглядати свіжо і стильно. Серед трендів 2021 року будуть асиметричні стрижки, причому на будь-яку довжину волосся. Ви можете підібрати зачіску під будь-який тип волосся, при цьому не турбуючись, що ви будете виглядати старше за свій вік. Навпаки, асиметричні стрижки молодять жінок.

Названі найкращі омолоджуючі зачіски 2021 року: у тренді асиметрія і чубчик - today.ua

Асиметрична стрижка на коротке волосся

Названі найкращі омолоджуючі зачіски 2021 року: у тренді асиметрія і чубчик Серед усіх варіантів стрижок на коротке волосся ассиметрична стрижка піксі буде в тренді у цьому році. Врівноважити таку зачіску можна за допомогою подовженого чубчика і об'ємної верхівки. Що стосується фарбування волосся при стрижці піксі, то тут підійдуть будь-які відтінки, які вам до душі. Відштовхуйтеся від образу в цілому, але не використовуйте радикальних відтінків.

Асиметрична стрижка на середнє волосся

Названі найкращі омолоджуючі зачіски 2021 року: у тренді асиметрія і чубчик Ті, хто втомився від довгого волосся, можуть зробити собі асиметричну стрижку, обрізавши волосся до середньої довжини. Така зачіска буде виглядати свіжо і омолодить її власницю. При цьому, чубчик можна підібрати як рівний, так і асиметричний.

Асиметрична стрижка на довге волосся

Названі найкращі омолоджуючі зачіски 2021 року: у тренді асиметрія і чубчик Асиметрія на довгому волоссі виглядає дуже сміливо, адже на такій довжині помітний контраст. Перехід по довжині може бути як більш плавний, так і більш різкий. Тренд 2021 року - поголене волосся з одного боку, і довге з іншого. Але на таку зачіску зможуть зважитися тільки найбільш епатажні дівчата.

Раніше повідомлялося, які чубчики будуть в тренді у 2021 році, і як підібрати чубчик під свій тип обличчя.

ДЖЕРЕЛОglavred.info