Названо п'ять найбільш депресивних знаків Зодіаку

Деяким знакам Зодіаку характерна особлива недовірливість і чутливість. Будь-які негативні події вони переживають глибоко всередині і часто входять у стан депресії. Астрологи називають шість знаків, які частіше за інших втрачають інтерес до життя через дрібниці. Серед них Риби, Раки, Близнюки, Скорпіони і Козероги.

Названо п'ять найбільш депресивних знаків Зодіаку - today.ua

Риби

Риби досить часто страждають від депресії. Їх страждання можуть бути заховані глибоко всередині і відомі тільки найближчим людям. Багато Риб вже народжуються пригніченими. Представники цього знака Зодіаку схильні до страждання і самопожертви.

Рак

Представники цього знака Зодіаку часто закриваються в собі, якщо зіштовхуються з якимись проблемами. Вони легко впадають в пригнічені стани. Раки дуже чутливі, співчутливі і турботливі, але при цьому вони страждають, якщо близькі не піклуються про них у відповідь. Названо п'ять найбільш депресивних знаків Зодіаку

Близнюки

Близнюки часто пускаються в крайності. Вони схильні відчувати найбільш інтенсивні емоції, хороші або погані. Цей знак Зодіаку впадає в депресію через нудьгу, нестачу спілкування, і коли оточуючі перестають визнавати заслуги Близнюків. Їм важливо бути в центрі уваги і постійно спілкуватися з людьми. Тоді ніякої депресії бути не може.

Скорпіон

Скорпіони інтенсивно відчувають емоції оточуючих, приймаючи їх на свій рахунок. Вони досить часто страждають від депресії. При цьому Скорпіони ніколи не визнають, що вони пригнічені і уразливі. Але ж у кожного з нас є свої страхи, і у Скорпіонів їх не менше, ніж в оточуючих.

Козеріг

Козероги схильні до відчайдушних ситуацій. Депресія для них звичайне явище. Астрологи зазначають, що не потрібно допомагати представникам цього знаку виходити з депресивних станів, на це здатні тільки вони самі. Краще не чіпати Козерога і не сперечатися з ним, інакше можна самому собі зіпсувати настрій.

Раніше повідомлялося, які знаки Зодіаку не виконують своїх обіцянок іншим людям.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua